KONST / Litografier / Färglitografi 16164093
*
nr 1616 4093
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Hus. Signerad, numrerad 292/450, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 18:06:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 08:01:37
1
150 kr
29/4 14:29:50
2
150 kr
29/4 14:29:50
1
150 kr (Budbetjänt)
29/4 14:30:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hus litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53
-
5211 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:54
-
5390 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:50
-
5391 Färglitografi
Karl Korab. Signerad, numrerad 123/200. Färglitogr..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51
-
5361 Färglitografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 3.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:41
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1616 4093
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Hus. Signerad, numrerad 292/450, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/4 08:01:37 | 1 | 150 kr |
29/4 14:29:50 | 2 | 150 kr |
29/4 14:29:50 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
29/4 14:30:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hus litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38 -
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53 -
5211 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:54
-
5390 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:50 -
5391 Färglitografi
Karl Korab. Signerad, numrerad 123/200. Färglitogr..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51 -
5361 Färglitografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 3.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:41